9 Nisan 2008 Çarşamba

KERMES

25-26-27 NİSAN LÖSDER YARARINA FESHANEDE KERMES
KK Kulübü bayanları
olarak 200 kişiden oluşan bir grup arkadaşımız 25-26-27 nisan tarihleri arasında İstanbul Eyüp’te Feshane’de 3800 m2 bir alanda kermes düzenlemiştir. Kermesin gelirinin büyük bir bölümü Türkiye ilik bankasına bir bölümü de LÖSDER ‘e bağışlanacak.

ilik bankası bu parayı gerekli olan tıbbı malzeme ve makinelerin alımında kullanacak. Lösder ise lösemili ve diğer kanser hastası çocuklarımızın ailelerinin İstanbul’daki tedavi giderlerini karşılayacak bunun yanı sıra hasta çocuğu olan fakir ailelerin burada geçirdikleri süre içerisinde konaklama yeme içme ve yol giderlerini en aza indirecek merkezi bir yerde lösder misafirhanesi kuracak. Lösder’in bundan sonraki etkinliği büyük bir stadyumda ünlü sanatçıların katılacağı büyük bir konser olacak.Derneğin sürekli geliri ise okullara ve büyük iş merkezlerine yaptırıp koyacağımız çöp kutusuna benzer kutular koyup alüminyum meşrubat kutularının toplanıp satılmasından ve bağışlardan elde edilecektir.
Kermese katılımı isterseniz bizzat kendiniz gelip satışa sunulanlardan ihtiyacınız olanları satın alarak veya altta yazılan ürünleri posta veya kargo yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.

dantellerher türlü el işleriher türlü mutfak eşyasıplastik eşyalarher türlü tekstil ürünütül-perde-güneşlikher türlü kırtasiye malzemesiher türlü el sanatı ürünlertablo,resim,ve ya güzel manzara vs.. fotoğrafları ( çerçeveli )örgülerbebek kıyafetlerioyuncaklarher türlü küçük ev aletleriher türlü giyim ( 2. el değil ama )kilim, paspas,kitaplarcd lerher türlü tuhafiye malzemeleriayakkabı, terlik ( yeni ya da kullanılmamış )bebek ve çocuk ayakkabısı ve patiklergecelikler,sabahlıklarbornoz ve havlularkozmetik ürünleriher türlü süs eşyalarıtakılarkol ve duvar saatlerişampuanlarhırkalar,yeleklertişörtler v.b
adres: Özlem KUT Tüm emek iş sitesi No:2 A blok daire:5 Baltacı Mehmet paşa sok. Yeni mah. Soğanlık Kartal/İstanbul
İLİK BANKASININ YETKİLİLERİ ORDA BİR STANT AÇACAKLAR VE DONÖR OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BU FORMLARI DOLDURABİLECEKLER.
KIZLAYIN KAN ARÇLARI DA ORDA OLACAK VE BU SAYEDE KIZILAYA DA KAN BAĞIŞINDA BULUNABİLECEĞİZ.
ŞİZOFRENİ HASTALARI DERNEĞİ DE BİZE DESTEK OLACAK VE ORDA BİR STANT AÇACAK.HASTALARIN YAPTIĞI ÜRÜNLERİ SATIŞA SUNACAKLAR
KERMES’DE SEVGİLİ HÜNER COŞKUNERİN KONSER VERECEK.